Θεοδόσης Συκάς

Όνομα Πατρός: Βασίλειος

Έτος γέννησης: 1979

Μόρφωση

Υποψήφιος Διδάκτορας, Τμήμα Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστημίου Μακεδονίας (Φεβρουάριος 2005)

Μεταπτυχιακός Τίτλος (M.Sc.) Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Ειδίκευσης Στην Οικονομική Επιστήμη του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Δίπλωμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας Οικονομικών και Κοινωνικών Επιστημών (Νοέμβριος 2001).

Λοιπά Στοιχεία - Προϋπηρεσία

Σεπτέμβριος 2005 - Σήμερα - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Ερευνητικός συνεργάτης

2005